Program Partnerski Beretta Ateneo 2018


Od 1.01 do 31.12. 2018 obowiązuje nowy regulamin programu lojalnościowego Beretta Ateneo 2018 – „Montuj ! Rejestruj ! Wygraj !”.

Program został lekko zmodyfikowany w stosunku do poprzedniej edycji na Państwa korzyść  i nadal nie wymaga od Państwa dodatkowych aktywności.

Najważniejsze warunki, które należy spełnić aby wziąć udział w promocji Ateneo 2018

  • należy zamontować i zarejestrować minimum 5 kotłów wskazanych  w punkcie IV niniejszego Regulaminu w systemie rejestracji urządzeń na stronie www.beretta.pl w zakładce „Rejestracja urządzeń” / „przez instalatora” w okresie od 1.01.2018 do 31.12.2018 r.
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w formularzu rejestracyjnym kotła przez nas – RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., z siedzibą w Warszawie, w celach związanych z uczestnictwem w promocji Ateneo 2018 – „Montuj! Rejestruj! Wygraj! ”, w tym przetwarzania tych danych w związku z przyznaniem i wykorzystaniem nagrody w ramach promocji Ateneo 2018 – „Montuj! Rejestruj! Wygraj!” potwierdzenie można przesłać zaznaczając odpowiednie miejsce w punkcie 9/VIII regulaminu i przesłać na info@beretta.pl lub w odpowiedzi na przesyłanego newslettera dotyczącego tej promocji.

Najlepszych z największą liczbą zarejestrowanych montaży zabierzemy na fantastyczną konferencję produktową marki Beretta do Maroka!

Więcej informacji znajdą Państwo w Regulaminie, który jest do pobrania poniżej.

Promocja czerwiec 2018


Od 1 do 30 czerwca 2018 r. obowiązuje promocja  – „Wzbogać swój warsztat ! Odbierz narzędzia za 1 zł”, która polega na tym, iż do każdego zamówionego  produktu uczestnik otrzyma za 1 zł netto – wkrętarkę marki Hitachi w przypadku zamówienia kotła z grupy Exclusive Green lub klucz marki Knipex w przypadku zamówienia kotła z grupy Mynute Green. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie.

Promocja jesienna 2017


Z przyjemnością informujemy, iż od 1 września do 30 listopada br. obowiązywała będzie promocja jesienna  – „2w1. Jakość i cena w pakiecie”, która opiera się na obniżeniu cen pakietów dostępnych w naszej ofercie – nawet o 1000 zł. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie.

Promocja Jesienna


Zapraszamy do skorzystania z nowej Promocji Jesiennej od Beretty.
Ważna od 29 sierpnia 2016 do 16 grudnia 2016 roku.

Szczęśliwa Siódemka od Beretty


Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku.

Program Partnerski Beretta


Miło nam poinformować, że rozpoczęła się kolejna edycja programu partnerskiego BERETTA  2015 premiującego sprzedaż wybranych urządzeń marki Beretta.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe nagrody, wśród nich:

POZNAWAJ ŚWIAT Z BERETTĄ
egzotyczna wycieczka dla 1 osoby (660 pkt.)

WYPOCZNIJ Z BERETTĄ NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM
tygodniowa wycieczka all inclusive dla 2 osób (550 pkt.)

WYPOCZNIJ Z BERETTĄ NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM
tygodniowa wycieczka all inclusive dla 1 osoby (370 pkt.)

Zapraszamy do udziału w naszym programie!

Program Beretta 2015