Benefit Beretta wystartował!

W dniu 10 maja wystartował Benefit Beretta, który skierowany jest do firm instalujących urządzenia marki Beretta. Uczestnicy, którzy zarejestrują się do Benefitu w zamian za rejestrację zakupionych urządzeń otrzymywać będą nagrody w postaci voucherów, a zwycięzca będzie mógł się cieszyć z Ferrari na weekend. Oficjalna strona Benefitu to benefit-beretta.pl.

Dla kogo jest Program?
Uczestnikami programu Benefit Beretta mogą zostać instalatorzy i serwisanci współpracujący z firmą Beretta. Jeżeli jesteś już na stronie programu to znaczy, że zrobiłeś pierwszy krok, aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem – zarejestrowałeś się i zaakceptowałeś regulamin programu.

Za co nagradzamy?
W program nagradzane są zakupy wybranych produktów z oferty Beretta. Aby zarejestrować zakupione produkty, wystarczy zalogować się na swoje konto w programie i wpisać w zakładce „Rejestracja produktu” numer seryjny składający się z 19-znaków. Rejestracji możesz dokonać również korzystając z naszej dedykowanej bramki SMS.

Na czym polega rywalizacja?
Za zakończenie programu przygotowaliśmy atrakcyjną nagrodę główną dla uczestnika, który dokona największych zakupów i zarejestruje najwięcej punktów na swoim koncie. Wygrana osoba otrzyma voucher uprawniający do wypożyczenia samochodu marki Ferrari na weekend. Sportowe emocje gwarantowane!

Jakie nagrody mogę otrzymać?
Nagrodami w programie są vouchery kwotowe do znanych sklepów. Możesz je wykorzystać online lub w sklepach stacjonarnych, pełna lista dostępnych nagród wraz z zasadami wykorzystania znajduje się na stronie www benefit-beretta.pl