Mając na uwadze obecną sytuację związaną z panującym na świecie wirusem oraz potrzeby szkoleniowe  naszych klientów, organizujemy sesje szkoleniowe za pośrednictwem platformy Webex. Chcemy na bieżąco informować o nowych produktach wprowadzanych do naszej oferty, a co za tym idzie rozwiązaniach technicznych jakie proponujemy.

Program Szkoleniowy Ateneo Beretta 2020 to przede wszystkim nasza odpowiedź na Państwa potrzeby szkoleniowe, wymiany wiedzy oraz wsparcia technicznego.

 

W najbliższym czasie zapraszamy na webinaria dotyczące nowości produktowych dostępnych w naszej ofercie:

  • klimatyzatory – Breva,
  • kotły wiszące (technika domowa) – Mynute X, Quadra,
  • kotły wiszące (technika komercyjna) – Power Max,
  • kotły stojące (technika komercyjna) – Power Max Box,

Produkty te stanowią doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty. Obserwując potrzeby klientów i zmieniające się technologie w powstającej infrastrukturze, zdecydowaliśmy się włączyć do naszej oferty wyżej wspomniane kotły oraz klimatyzatory. Nasza oferta stała się jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb naszych klientów i inwestycji, które realizują – oferując wiele opcji konfiguracji, w których ważna jest jakość, indywidualne rozwiązania i wsparcie techniczne.

 

Przekonaj się, jak przyjemna i prosta może być realizacja zamówień i inwestycji za pomocą nowych produktów marki Beretta a przede wszystkim dowiedz się i ile możesz zyskać! Nie pozwól, aby Cię to ominęło!

Jesteśmy przekonani, że szkolenia te są cennym źródłem wiedzy na temat produktów, a także konfiguracji i rozwiązań technicznych oferowanych przez markę Beretta. Po prostu warto wziąć udział!

Najbliższe webinaria:

Power Max – kondensacyjne kotły wiszące dużej mocy
Data: 23/06/2020
Godzina: 09:30-11:30
Prowadzący: Roman Czechowski

Odsłona nowego kotła Quadra !
Data: 24/06/2020
Godzina: 14:30-16:30
Prowadzący: Konrad Dejnecki

Power Max Box- gazowe, modułowe, stojące kotły kondensacyjne
Data: 25/06/2020
Godzina: 09:30-11:30
Prowadzący: Roman Czechowski

Nowość w ofercie marki Beretta – klimatyzatory Breva !
Data: 30/06/2020
Godzina: 14:30-16:30
Prowadzący: Rafał Maćkiewicz