Wydarzenia w czerwcu - Kongres i Forum

01 lipca 2024 / Z ŻYCIA FIRMY

Forum dla Zarządców Nieruchomości

12. czerwca 2024 roku w Warszawie byliśmy na XIV Forum dla Zarządców Nieruchomości. Forum od lat skupia wszystkie strony aktywnie działające w branży: zarządców nieruchomości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców zasobów komunalnych i deweloperów oraz dostawców wyrobów i usług. Nasi Managerowie Regionów odpowiadali na pytania „Jak zmniejszyć koszty ogrzewania budynków wielorodzinnych?”. Prezentowali urządzenia, które są ekonomiczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia spokój, komfort i oszczędności na lata.

Kongres PORT PC

13. czerwca 2024 r. odbył się XII Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) pt. „Pompy ciepła w erze taryf dynamicznych”
To był szczególnie ważny moment w 13-letniej historii stowarzyszenia i historii pomp ciepła w Polsce. Kongres PORT PC to najważniejsze, coroczne wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w każdym roku gromadzące kilkaset osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Każdego roku w Kongresie PORT PC bierze udział kilkuset uczestników. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Cieszymy się, że byliśmy Partnerem tych wydarzeń! Obserwujcie nasz profil na LinkedIn, żeby być na bieżąco z kolejnymi.