KIM JESTEŚMY?

RUG Riello
Urządzenia Grzewcze S.A.

Jesteśmy producentem gazowych kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła i klimatyzacji. Nasza fabryka kotłów gazowych zlokalizowana jest w Toruniu i od 2001 roku wyprodukowaliśmy ponad 5 mln urządzeń, które ogrzewają mieszkania oraz domy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Należymy do grupy Riello, lidera w produkcji urządzeń grzewczych i klimatyzacji. Stawiamy na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, by chronić środowisko naturalne. Poprzez system szkoleń zapewniamy rozwój i aktualną wiedzę techniczną naszym partnerom biznesowym, co w rezultacie przekłada się na satysfakcję i zadowolenie użytkowników naszych urządzeń.

Jesteśmy częścią firmy Carrier, dla której innowacyjność od zawsze stanowi jedną z najważniejszych wartości. A dzięki naszym ośrodkom badawczo-projektowym, dostarczamy klientom najwyższej klasy produkty i usługi. W codziennej pracy przyświecają nam takie wartości, jak szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i integracja. Wszystko po to, by tworzyć zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania z ogromną dbałością o środowisko naturalne.

NASZA MARKA

Beretta

Beretta jest specjalistą w produkcji urządzeń grzewczych od ponad 50 lat. Jest naszą główną marką, w której prowadzenie wkładamy całe serce. Od zawsze towarzyszy jej dbałość o detale i innowacyjność. Dlatego też przodujemy w rozwiązaniach grzewczych na rynku europejskim.

Beretta

Excellence

DOSKONAŁOŚĆ

Residential

SYSTEMY GRZEWCZE

Efficiency

SPRAWNOŚĆ

Technology

TECHNOLOGIA

Territory

ZASIĘG

Attention to environment

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE
Ideał

Ogromne doświadczenie zdobyte przez lata w branży grzewczej uczyniło Berettę znaną marką na świecie. Dążenie do doskonałości, a szczególnie niezmienna dbałość o jakość produktów i usług do dzisiaj pozostają jej podstawowymi wartościami.

Ręka Doskonałość W dbaniu o produkty
oraz serwis Beretta
dokłada największych
starań.
Podium Profesjonalizm Od zawsze marce
towarzyszy dbałość
o detale i innowacyjność.
Żarówka Technologia Nie tylko ze względu
na innowacje, lecz także
w celu maksymalizacji
wydajności, niezawodności
i komfortu.
Tarcza ze strzałą Organizacja Firma rozwija się przez cały
czas właśnie po to, by móc
sprostać ciągłym wyzwaniom
na dzisiejszym rynku.

Od lat Beretta oferuje rozwiązania maksymalizujące efektywność energetyczną poprzez inteligentną kombinację urządzeń, korzystając z odnawialnych źródeł energii w doskonałej harmonii ze środowiskiem naturalnym, by pewnego dnia zapewnić komfort cieplny wielu milionom ludzi na całym świecie.

Residential

Dążenie do doskonałości, a szczególnie niezmienna dbałość o jakość produktów i usług pozostają jej podstawowymi wartościami.

Beretta, jako jedna z wiodących marek w branży grzewczej, nieustannie podejmuje nowe wyzwania. Aby sprostać wymaganiom rynku wciąć poszerza asortyment, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie kotłów dużej mocy do zastosowań komercyjnych, do ogrzewania szkół, hoteli oraz ośrodków sportowych. W trosce o środowisko naturalne Beretta oferuje nowe technologie i rozwiązania łączące maksymalną sprawność z odnawialnymi źródłami energii. W zakładach produkcyjnych Beretta wyprodukowano ponad 9 milionów kotłów z których ponad 3 miliony trafiły na rynek włoski.

Dział presales

Dział przed-sprzedaży w firmie Beretta to zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców dzięki którym klienci, partnerzy handlowi, deweloperzy i architekci poza produktem otrzymują pełne wsparcie techniczne i rozwiązania pozwalające zrealizować każdy projekt.

Ogrzewnictwo
mieszkaniowe

Gama produktów Beretta obejmuje: standardowe i kondensacyjne wiszące i stojące kotły gazowe; gazowe podgrzewacze wody; Systemy hybrydowe pozwalające zintegrować w sposób inteligentny różne źródła energii; Pompy ciepła i kolektory słoneczne; akcesoria dodatkowe takie jak rozdzielacze hydrauliczne, zasobniki do wody oraz urządzenia do termoregulacji. Kompleksowe portfolio pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb instalacyjnych.

Systemy

Szeroka gama produktów pozwala spełnić wszelkie wymagania instalacyjne w zakresie wydajności i niezawodności.

Beretta może pochwalić się bogatą ofertę od zaawansowanych rozwiązań instalacyjnych, rozwiązań kaskadowych aż do odnawialnych źródeł energii, takich jak pompy ciepła czy kolektory słoneczne.

Serwis
posprzedażowy

Beretta posiada sieć serwisową na terene całych Włoch, oferując wsparcie techniczne za pośrednictwem ponad 500 autoryzowanych centrów serwisowo-technicznych. Każde z nich, musi spełniać wysokie normy tak, aby oferować najlepszą jakość usług.
Na rynkach międzynarodowych, sprzedaż jest wspierana poprzez centralny zespół obsługi technicznej oraz Oddziały Beretta i punkty handlowe. Niezależnie od tego, gdzie kupisz produkt Beretta, otrzymasz wsparcie techniczne i pomoc na każdym etapie.

Technologia
Projekt Everest Projekt Everest Logo

Beretta zamontowała system kolektorów słonecznych na 5,050 metrów. Prawdziwa historia sukcesu „Made in Italy” rozpoczęła się w 1994 roku poprzez Projekt Everest. W porozumieniu z Komitetem Ev-K2-CNR, który zarządza laboratorium / Obserwatorium znanym jako „Piramida Mount Everest”, Beretta podpisała umowę o systemu solarnego, którego celem jest pokrycie zapotrzebowania na energię budynku, znajdującego się na 5,050 metrach nad poziomem morza, w Parku Narodowym Sagarmatha, u stóp Mount Everest. „Piramida Laboratorium” przedstawia unikalne miejsce dla badań naukowych na tak dużych wysokościach i jest zarządza przez Komitet Ev-K2-CNR wraz z Academy of Science and Technology w Nepalu.
Beretta jako marka wiodąca w sektorze technologicznym, od początku była liderem tej inwestycji. Instalacja systemu miała zwiększyć komfort laboratorium badawczego przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko do minimum. Dzięki zastosowaniu wyłącznie odnawialnych źródeł energii a także konstrukcji przyjaznej dla środowiska, udało się osiągnąć pełen sukces.

 

Zasięg
Mapa zasięgów
Beretta Włochy

Lecco: Centrum rozwoju i badań, Centrum szkoleniowe „Ateneo”, ponad 500 autoryzowanych punktów serwisowych we Włoszech.

Beretta na świecie
 • Oddziały:
 • Chiny (Pekin)
 • Polska (Toruń)
 • Rumunia (Bukareszt)
 • Hiszpania (Barcelona)

Beretta posiada swoje filie oraz partnerów handlowychw ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

Zakłady produkcyjne
 • Włochy (Morbegno)
 • Polska (Toruń)

Dzięki skoncentrowaniu na kliencie ostatecznym Beretta stworzyła unikalną sieć specjalistów, co przekłada się bezpośrednio na wysoki poziom usług. Bliskość, doświadczenie i profesjonalizm to podstawowe wartości Beretta.

Beretta, ponad 40 lat po wyprodukowaniu swojego pierwszego wiszącego kotła gazowego, jest obecnie znaną na całym świecie marką w dziedzinie rozwiązań Comfort Home synonimem technologii i jakości. produkty Beretta sprzedawane są za pośrednictwem spółek zależnych, partnerów handlowych i klientów OEM w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach.

Zorganizowana sieć sprzedażowa Beretta w postaci oddziałów oraz autoryzowanych punktów sprzedaży zapewnia:

Wyciągnięta ręka

Dostęp do produktów
na całym świecie

Zaciśnięta pięść - w niej klucz francuski

Wsparcie techniczne
na miejscu

Zębatka - w niej klucz francuski

Dostęp do oryginalnych
części zamiennych
i akcesorów Beretta

W trosce o środowisko
ErP ready logotyp

Celem nadrzędnym dla firmy Beretta jest coraz większe zaangażowanie w ekologię. Od wielu lat filozofią marki było zintegrowanie zrównoważonych i odnawialnych źródeł energii, w doskonałej harmonii z otaczającym nas środowiskiem, dla komfortu domowego milionów konsumentów, którzy korzystają z produktów Beretta codziennie. Konkretnym przykładem myślenia o środowisku jest gama produktów Beretta, która obejmuje urządzenia zgodne z przepisami m.in Dyrektywą ERP (Efektywności Energetycznej), która weszła w życie w Unii Europejskiej w dniu 26.09.2015 (Dyrektywa 2009/125 / WE i 2010/30 / WE). Począwszy od tej daty, nowa etykieta energetyczna została wprowadzona dla urządzeń wytwarzających ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową.

Dyrektywa ERP pozwoli usystematyzować i ujednolicić klasy efektywności energetycznej, które od teraz będą takie same dla wszystkich rodzajów urządzeń. Dzięki temu użytkownik końcowy bez przeszkód będzie mógł samodzielnie porównać różne produkty. W kolejnych latach z rynku usuwane będą produkty o najniższej klasie efektywności. Nowe przepisy mają pomóc krajom Unii Europejskiej w osiągnięciu do roku 2020 celu „20-20-20”, co oznacza redukcję emisji CO2 o 20%, wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii o 20% oraz zmniejszenie globalnego zużycia energii o 20%.

Ołówek i linijka

Projektowane
we Włoszech

Fabryka

Produkowane
w Polsce

Ziemia (planeta)

Sprzedawane
na całym świecie

Przycisk PLAY włączający film znajdujący się za przyciskiem w tle

Udostępnij dalej:

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Pan ze słuchawką

  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną
  Strzałka w prawo
  Kilka różnych kształtów.