Weekend z Ferrari - Poznaj Zwycięzcę

18 czerwca 2024 / Z ŻYCIA FIRMY

Edycja Benefit Beretta 2023, zakończyła się spektakularnym finałem.

Ten weekend był dla nas wyjątkowy, ponieważ główna nagroda – weekend z Ferrari – trafiła do firmy instalacyjnej, która zarejestrowała najwięcej urządzeń grzewczych i zgromadziła najwięcej punktów w roku 2023.

Gratulacje dla Zwycięzcy

Z ogromną przyjemnością pragniemy pogratulować zwycięzcy tegorocznego programu Benefit Beretta, a jest nią firma FHU Instalator z Brzozowa.

To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem na wyjątkowe zaangażowanie i profesjonalizm w branży instalacyjnej. Cieszymy się, że możemy wyróżnić Wojciecha i Jacka Rachwał, którzy wytrwale dążyli do zwycięstwa i teraz mogli cieszyć się niezapomnianym weekendem za kierownicą Ferrari. Wyjątkowe podziękowania również dla naszego kolegi, Managera Regionu – Wojciecha Kawy za świetne rezultaty pracy, budowanie relacji partnerskich i reprezentowanie marki Beretta.

Voucher na weekend z Ferrari to nie tylko nagroda, ale także niezwykłe przeżycie. Jazda jednym z najbardziej luksusowych i prestiżowych samochodów na świecie. To weekend pełen adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!

Powodzenia dla Uczestników rywalizujących w tym roku

Chcielibyśmy również życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom, którzy w tym roku walczą o główną nagrodę. Program Benefit Beretta 2024 zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. W tej edycji zwiększyliśmy liczbę zwycięzców dziesięciokrotnie, a nagrodą jest rywalizacja na torze wyścigowym. To oznacza, że jeszcze więcej firm będzie miało szansę poczuć adrenalinę i cieszyć się emocjonującą rywalizacją w bezpiecznych warunkach toru wyścigowego.

Fantastyczny dzień pełen emocji

Zapowiada się fantastyczny dzień pełen emocji, rywalizacji i niezapomnianych chwil. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym fanem motoryzacji, czy po prostu lubisz wyzwania, tor wyścigowy będzie miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwość zmierzenia się z innymi firmami instalacyjnymi i rywalizacja o tytuł najlepszego to doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci. A to wszystko w przemiłej atmosferze!

Zarejestruj urządzenia w programie lojalnościowym Benefit Beretta 2024. Do końca roku ścigamy się o nagrodę główną! Do zobaczenia na torze wyścigowym!

A jeżeli jeszcze nie współpracujesz z marką Beretta, to sprawdź ile możesz zyskać.